Наша Аргентина

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



ищу ...

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Добрий вечір всім,вибачте що пишу на українскій мові,але боюсь що нароблю помилок на рускій і буде невдобно.
В мене прохання найти, хотіла б написати родичів,але навіть не знаю як їх назвати.Мій прадід імігрував в Аргентину ше десь в 1925-1933 роках,знаю що працював вчителем,писав вірші,розказувала моя бабця шо залишив їх з прабабцею і ніби там  мав  сім*ю.Його звали СТОКОЛОСА ПАВЛО,можливо хоч щось буде відомо,дуже дякую.Правда помирати приїхав на Україну,де проживав в Козова Терноільська обл.Зараз я теж мігрувала в Італію і шкода бабці теж немає шоб дізнатись більше...

0

2

Из списков эмигрантов:

STOKOLOSA, DESCONOCIDA 1 S CATOLICA POLACA GELRIA AMSTERDAM 02/02/1925 - BUENOS AIRES HOZOWA
(имя ребенка не указано)

STOKOLOSA, EUDOKJA 24 C SIN PROFESION CATOLICA POLACA GELRIA AMSTERDAM 02/02/1925 - BUENOS AIRES DUBSZCZE

STOKOLOSA, PAWEL 33 C AGRICULTOR CATOLICA POLACA GELRIA AMSTERDAM 02/02/1925 - BUENOS AIRES HORZOWA

33 года, женат, крестьянин, католик, гражданство польское, корабль Gelria, порт отправления Амстердам, дата прибытия 2/2/1925, порт прибытия Буэнос Айрес, место рождения Horzova

STOKOLOSA BRUNO
(11) 4280-3384
327 3758 Pb
Buenos Aires - Buenos Aires Quilmes Oeste - Quilmes - (B1879)

STOKOLOSA BARBARA ROXANA
SARRATEA 3758
QUILMES OESTE
1879-BUENOS AIRES

Persona de contacto:Alejandro Stokolosa
Teléfono:+54 (011) 42803384
Dirección:sarratea 3756, quilmes buenos aires, Buenos Aires, 1879, Argentina

0

3

NATASHAV,ВЕЛИКЕ ВАМ СПАСИБІ! ЦЕ ТОЧНО МІЙ ПРАДІД І ПРАБАБЦЯ А ДИТИНА,ЯКОЇ ІМЯ НЕ ЗАЗНАЧЕНО ЦЕ МОЯ БАБЦЯ.
Вона мені розказувала, що вони з мамою жили там не довго і повернулись на Україну,яка в той час була під територією Польщі,а тато залишився в Аргентині(Стоколоса Павло).Скажіть будь-ласка а шось більше можна дізнатись про нього,і хто можуть бути люди-
STOKOLOSA BRUNO
(11) 4280-3384
327 3758 Pb
Buenos Aires - Buenos Aires Quilmes Oeste - Quilmes - (B1879)

STOKOLOSA BARBARA ROXANA
SARRATEA 3758
QUILMES OESTE
1879-BUENOS AIRES

Persona de contacto:Alejandro Stokolosa
Teléfono:+54 (011) 42803384
Dirección:sarratea 3756, quilmes buenos aires, Buenos Aires, 1879, Argentina

І оцей останній чоловік,тут пише що людина для звязку:Alejandro Stokolosa,він живий?І це діючий телефон,і шо означає-Dirección:sarratea 3756, quilmes buenos aires, Buenos Aires, 1879, Argentina
Чи можливо що він розмовляє на русскій чи укр. мовами.

Вибачайте за стільки запитань,але так приємно шось дізнатись.Мені,наприклад було цікаво як колись вони скажемо молоді люди і з такої діри могли додуматись і продумати свій шлях в далеку Аргентину,і ви мені помогли.Може можна дізнатись в якій школі він викладав,а прадід знав нескілька іноземних мов..

0

4

Вы считаете, что Павел после отъезда жены еще раз женился и у него были дети от другой женщины? Если это так, то можно попытаться поискать возможных потомков
я вам привела данные на людей с такой фамилией, которые есть в телефонном справочнике, плюс, что дал поиск по интернету
скорей всего они не говорят по-укаински

напишу вам адреса, если хотите отправить им письмо по почте, если вы знаете итальянский, то напишите по итальянски, потом через интернет переведите на испанский, и отправьте письмо (1879 это почтовый индекс)

STOKOLOSA BRUNO
327 3758 Pb
Quilmes Oeste
1879 - Buenos Aires
Argentina

STOKOLOSA BARBARA ROXANA
SARRATEA 3758
QUILMES OESTE
1879-BUENOS AIRES
Argentina

В списках эмигрантов, кроме вашего прадеда есть еще один человек с такой фамилией (Stokolosa Stefan), так что эти люди могут быть потомками этого человека, а не вашего деда

0